Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
5479
15.03.2010, 11:51
Panie Macieju bardzo dziękuję za 2 Mistrzostwa i pracę w Wiśle! Powodzenia w dalszej karierze.
P.S. Moje marzenie, że wreszcie będziemy mieć trenera na 10 czy 15 lat pracy z sukcesami i rozwojem Wisły znów ch.j strzelił
Niech to sz.ag trafi
Ostatnio edytowane przez arti : 15.03.2010 o godz. 11:56.
arti