|
Jeśli Shafer faktycznie przyjdzie to się powtórzy sytuacja z Petrescu. Niemiec będzie chciał wprowadzić treningi takie jakie prowadził na zachodzie a nasze dziewczyny się obrażą, pójdą do szefa i Niemiec poleci. Ja na miejscu Cupiała(jeśli faktycznie zatrudnią Shafera) wszedłbym do szatni i ogłosił że jeśli ktoś choćby piśnie przeciwko nowemu trenerowi do końca kontraktu będzie się kisił w ME.
|