|
Popieram Pablo.
Niestety chciałby się zaklinać rzeczywistość, ale obiektywnie rzecz patrząc to obecnie gramy gorzej od Polonii Bytom. Lech coś pokazuje, głównie dzięki paru kreatywnym piłkarzom. Legia gra piach. Jak nagle nie nastąpić jakieś dziwne przebudzenie w czołówce, to na prawdę Lech najbardziej zasługuje na mistrzostwo.
Z taką grą jak prezentujemy my i Legia, z tą tylko różnicą że (L) stwarzała sytuacje a Grzelak nie potrafił trafić w bramkę, nie ma czego szukać w Pucharach.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|