Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5399
Stary 15.03.2010, 11:22
Popieram Pablo.

Niestety chciałby się zaklinać rzeczywistość, ale obiektywnie rzecz patrząc to obecnie gramy gorzej od Polonii Bytom. Lech coś pokazuje, głównie dzięki paru kreatywnym piłkarzom. Legia gra piach. Jak nagle nie nastąpić jakieś dziwne przebudzenie w czołówce, to na prawdę Lech najbardziej zasługuje na mistrzostwo.
Z taką grą jak prezentujemy my i Legia, z tą tylko różnicą że (L) stwarzała sytuacje a Grzelak nie potrafił trafić w bramkę, nie ma czego szukać w Pucharach.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując