Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5398
Stary 15.03.2010, 11:13
A na forum żydów jesteśmy wyzywani od kurew , gtsów itp, czy my mamy brać z nich przykład?
Niech robią co chcą, co mnie to obchodzi.To forum jest największym forum klubowym w Polsce i myślę, że znajdzie się miejsca dla kibiców innych drużyn, zwłaszcza, że piszą sensownie.
Osobiście, wolę nawet czytać ich zdanie, niż wieczne płacze naszych kibiców.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując