|
A na forum żydów jesteśmy wyzywani od kurew , gtsów itp, czy my mamy brać z nich przykład?
Niech robią co chcą, co mnie to obchodzi.To forum jest największym forum klubowym w Polsce i myślę, że znajdzie się miejsca dla kibiców innych drużyn, zwłaszcza, że piszą sensownie.
Osobiście, wolę nawet czytać ich zdanie, niż wieczne płacze naszych kibiców.
|