AYALA napisał(a):

"Pomimo młodego wieku mogę już stwierdzić,
że nie ma lepszego trenera w Polsce."
Mały Ty się weź za grę a to czy trener zostanie to już zależy od Pana Cupiała. A co do Twojej wypowiedzi to uwierz mi są w Polsce o wiele lepsi trenerzy .