Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5453
Stary 15.03.2010, 09:25
Strzał Jirsaka przeszedłby parę metrów obok bramki gdyby nie rykoszet. Nie było ani jednej czystej sytuacji w całym meczu. Jestem tego samego zdania, że za Petrescu graliśmy lepiej niż teraz.