0 22 napisał(a):

|
Wiesz, z naszego punktu widzenia, Wy w 98 roku tez nic nie znaczyliscie i to nie od 15, a od 20 lat. I łubudu 12 lat pokory
|
Nie da się nawet porównać atmosfery wejścia na top ligi Wisły i Lecha(jemu się to jeszcze do końca nie udało).Lech ma bardzo wielu"przyjaciół"w mediach-również centralnych.Pamiętam tamte czasy i wiem jak traktowano wtedy Wisłę w prasie warszawskiej.Jak jakiegoś intruza,który zabiera zabawki Legii i Widzewowi.Poza tym rozmiar pompowanego balonika nijak nie da się porównać.