Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5448
Stary 15.03.2010, 01:18
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Polonia Warszawa ograła FC Porto,
hehe, żeby ktoś nie pomyślał że ich wyeliminowali - dostali 6 w plecy w pierwszym meczu więc rewanż był tak samo turystycznym wypadem Portugalczyków, jak Barcy z nami
Co nie zmienia faktu że niestety poziom ligi w tych latach był wyższy niż teraz a szczególnie to jest widoczne na przykładzie Wisły - do pierwszej naszej pucharowej kompromitacji z Valerengą, graliśmy w pucharach wiele razy i zawsze odpadaliśmy dopiero z drużynami o wiele mocniejszymi.

MatMario napisał(a):Wyświetl post
Wisła Petrescu, dla mnie była porównywalnie przygnębiająca jak to co teraz prezentujemy.

.
Z tym się nigdy nie zgodzę - styl był toporny ale problemem zazwyczaj była skuteczność, bo sytuacji zazwyczaj było sporo.Tu nawet nie ma co gadać o skuteczności bądź braku bo po prostu nie mamy żadnych klarownych sytuacji(poza przypadkowymi).

Żałuje że ciężko jest dostać archiwalne mecze z czasów Dana, bo zdecydowanie ponad połowa była na prawdę przyzwoita - problemem były wygórowane oczekiwania spowodowane pamięcią meczów za czasów Kaspra - jasne że w porównaniu do tamtej drużyny to wyglądało to biednie, tyle że choćby zamiast wybitnych jak na naszą ligę - Żurawia i Franka - Dan miał Brożka który wtedy psuł 4/5 setek i Kryszała.

Nie chcę rozpoczynać kolejnej dyskusji(szczególnie że zaraz jova się zjawi ) o tamtych czasach bo to nie ma żadnego sensu ale nie pozwolę na takie teksty, szczególnie że tamtego mistrza nie zdobyliśmy tylko dlatego że Legii(czy uczciwie to inna kwestia) trafiła się runda życia czyli 11 wygranych pod rząd - gdyby Legia czy Amica w zeszłym sezonie miała taką serię to o mistrzu byśmy zapomnieli w połowie rundy.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 15.03.2010 o godz. 02:17.
94 - Allah Akbar!!