Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5387
Stary 15.03.2010, 01:00
rozarian napisał(a):Wyświetl post
skttrbrain,radzę Ci poczytać Wasze fora,to zmienisz zdanie...choć na to nie liczę,bo stopień nasycenia piłkarskim"mesjanizmem"w Waszym regionie już dawno przekroczył granice zdrowego rozsądku...zwłaszcza że dotyczy to klubu,który przez ponad 15 lat nic nie znaczył w polskiej lidze.

Wiesz, z naszego punktu widzenia, Wy w 98 roku tez nic nie znaczyliscie i to nie od 15, a od 20 lat. I łubudu 12 lat pokory. Może Lech też zaczyna coś w tym stylu - zwlaszcza, ze wiele wskazuje, ze on bedzie faktycznie (w odroznieniu od nas) zarabiał kupe kasy na stadionie, co przełozy się na transfery, wyniki, puchary.

Taka ta nasza liga dziwna.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując