rozarian napisał(a):

|
skttrbrain,radzę Ci poczytać Wasze fora,to zmienisz zdanie...choć na to nie liczę,bo stopień nasycenia piłkarskim"mesjanizmem"w Waszym regionie już dawno przekroczył granice zdrowego rozsądku...zwłaszcza że dotyczy to klubu,który przez ponad 15 lat nic nie znaczył w polskiej lidze.
|
Wiesz, z naszego punktu widzenia, Wy w 98 roku tez nic nie znaczyliscie i to nie od 15, a od 20 lat. I łubudu 12 lat pokory. Może Lech też zaczyna coś w tym stylu - zwlaszcza, ze wiele wskazuje, ze on bedzie faktycznie (w odroznieniu od nas) zarabiał kupe kasy na stadionie, co przełozy się na transfery, wyniki, puchary.
Taka ta nasza liga dziwna.