Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5446
Stary 15.03.2010, 00:50
Jonasz - dokładnie, porównać Wisłę Kasperczaka i Skorży to jak porównać kilkuletniego mercedesa z kilkunastoletnią skodą - oczywiście jeśli chodzi o ligę.Co nie usprawiedliwia Skorży jeśli chodzi o nasz aktualny poziom., który jest najgorszy od czasów wejścia Cupiała do Wisły.

Sprawa trenera pewnie na dniach się wyjaśni - ja tylko mam złudną nadzieje że jeśli dojdzie do zmiany trenera, to na osobę która będzie dawała nadzieje na poprawę.
Nie uważam że samo zwolnienie Macieja na byle kogo odmieni drużynę.
94 - Allah Akbar!!