Jonasz - dokładnie, porównać Wisłę Kasperczaka i Skorży to jak porównać kilkuletniego mercedesa z kilkunastoletnią skodą

- oczywiście jeśli chodzi o ligę.Co nie usprawiedliwia Skorży jeśli chodzi o nasz aktualny poziom., który jest najgorszy od czasów wejścia Cupiała do Wisły.
Sprawa trenera pewnie na dniach się wyjaśni - ja tylko mam złudną nadzieje że jeśli dojdzie do zmiany trenera, to na osobę która będzie dawała nadzieje na poprawę.
Nie uważam że samo zwolnienie Macieja na byle kogo odmieni drużynę.