|
Marszałek, jak na twór niegodny poświęcanemu mu czasowi, strasznie dużo czasu poświęcasz Lechowi. Jeżeli zdobędziecie kolejne mistrzostwo, obyś potrafił przekuć to na lekarstwo na swą chorobę. A jeszcze 3 mistrzostwa, i słowa o podłodze i suficie będziesz mógł kierować do Górnika i Ruchu.
Życzę Wam przełamania złej passy w najbliższym meczu. Niektórym z Was dobrze to zrobi na nerwy, a los mistrzostwa i tak rozstrzygnie się w meczach "na szczycie" (choć takie określenie w stosunku do meczu Wisła - Lech zapewne w oczach Marszałka jest grzaniem się Lecha w blasku chwały Wisły).
|