Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
14880
14.03.2010, 23:55
Witam wie ktoś może jak odczytać plik tekstowy z takimi znakami?
1. Ńęîďčđîâŕňü ńîäĺđćčěîĺ ŕđőčâŕ â ďŕďęó ń čăđîé
2. Çŕďóńňčňü Wings_Of_Prey_Crack.exe, ďđîďŕň÷čňü protect.dll
3. Čăđŕňü, âűáčđŕ˙ ďđč çŕďóńęĺ "Äĺěî-đĺćčě"
Wisła Prokocim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła Prokocim
Znajdź inne posty napisane przez Wisła Prokocim