Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 14.03.2010, 23:16
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Tylko nie Basalaj, ani nie Placzynski. Jezus maria, wtedy to dopiero bysmy mieli defraudacje kasy w klubie...
a wiesz to, bo pomiędzy zakładką z naszą klasą, a forum wislakrakow.com, masz otwarty też czat z jankiem kulczykiem i sobie gaworzycie o polskim światku biznesowym?

co do placzyńskiego, to nie sądzę, żeby facet, który kręci takie lody i to nie tylko w polsce chciał być na żołdzie takiego dżentelmena, erudyty i altruisty, można powiedzieć miliardera-filantropa, jakim jest cupiał
Odpowiedz cytując