koyoot napisał(a):

|
Tylko nie Basalaj, ani nie Placzynski. Jezus maria, wtedy to dopiero bysmy mieli defraudacje kasy w klubie...
|
a wiesz to, bo pomiędzy zakładką z naszą klasą, a forum wislakrakow.com, masz otwarty też czat z jankiem kulczykiem i sobie gaworzycie o polskim światku biznesowym?
co do placzyńskiego, to nie sądzę, żeby facet, który kręci takie lody i to nie tylko w polsce chciał być na żołdzie takiego dżentelmena, erudyty i altruisty, można powiedzieć miliardera-filantropa, jakim jest cupiał
