Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4953
Stary 14.03.2010, 22:46
maciekmiszcz napisał(a):Wyświetl post
polecam przed wysłaniem smsa zapoznać się z regulaminem. Koszty niemałe ;D
Co masz na mysli ? trochę za dużo czytania

http://www.maxior.pl/film/140681/Tuning_po_Polsku

Odpowiedz cytując