saklak1906 napisał(a):

|
No to daj kase i bedziesz szczesliwy, jak Brozek chcial odchodzic to pwenie spiewales na rynku podczas fety (Broziu jeszcze pol roku) a teraz chcesz Go na zbity pysk z klubu wyzucic.
|
Tu się grubo mylisz... Moje marzenie jest takie żeby właśnie się ich pozbyć...Za kasę lub za darmo niech idą... A zrobią miejsce młodym... Nie cieszą mnie Pyrrusowe zwycięstwa = Mistrzostwa Polski....
A młodych niech kupują za grosze albo biorą ze szkółki... Więc kasa jest moim zdaniem zbędna...