|
Niektórzy na siłę próbują zaklinać rzeczywistość. W tej chwili prawda jest taka, że Lech jest murowanym faworytem do zdobycia mistrzostwa Polski. Na drugim miejscu stawiałbym Bełchatów. Legia i Wisła grają jedno wielkie gówno, tego się po prostu oglądać nie da. Kolejorz strzelił więcej goli w rundzie wiosennej, niż Legia razem z Wisłą w sumie miały stuprocentowych sytuacji.
|