Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5365
Stary 14.03.2010, 21:18
Skoro już cała liga traci pod nas punkty, to pora najwyższa żebyśmy my zaczeli je zdobywać i uciekać od warszawiaków i niedoszłych mistrzów z wielkopolski...

Troche szkoda odejścia Jasia z Legii, ale może Białas godnie go zastąpi.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując