Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5431
Stary 14.03.2010, 21:14
tomaso napisał(a):Wyświetl post
A Ja czekam i moze kiedys sie doczkam ze Zarzad wraz z Nadprezesem stanie w koncu po stronie Szkoleniowca a kopacze ktorzy chca go zwolnic do rezerw i obcieta pensja a jak sie nie podoba to szukac klubu i dowidzenia!
a w jaki sposób ty tą pensję chcesz niby obnciąć?i skąd weźmiesz kasę na pensje dla następnych kopaczy,nie mając zresztą pewności,że też im sie będzie chciało?
dziękuję za uwagę