|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline
|
#5414

14.03.2010, 20:03
|
Zieniu1906 napisał(a): 
|
Maciek powinien mieć chociaż honor i sam by się poddał do dymisji . Chociaż nie wiem czy to kwestia honoru czy bycia mężczyzną .
|
podal sie po Levadii
|
|