zbymak napisał(a):

|
Kasperczak pokazał co potrafi w Zabrzu .W Wisle z takim składem jak mial to też nie sztuka zrobić było takie wyniki.Pozatym jak mial zakaz stadionowy na Wiśle i sądził sie o pieniądze to Cupiał takich rzeczy nie zapomina.Nam potrzebny jest trener taki jak Smuda ktory żyje z zawodnikami na boisku i w szatni a dziadek Kasperczak taki nie był
|
Odnośnie Kasperczaka to zrobił drużynę która grała w takim stylu jak nikt w Polskiej lidze przez ostatnie 15-20 lat !!!
Skompromitował się z Tibilsi ale też wcześniej wygrał bardzo wiele . Co do składu to Smuda miał prawie ten sam skład w 2002 roku i na wiosnę wszystko przegrywał i tracił punkty . Kasperczak wziął drużynę omal w 2 miesiące pracy mistrzostwa nie wygrał . Zawsze będę miał szacunek dla Kasperczaka za to jaki styl gry zainicjował Wiśle i to jak graliśmy wtedy i nie jest to takie proste jak mówisz że każdy by mistrza zdobył... i to tak grając.
Natomiast wracając do Skorży martwi mnie to że drużyna ma tylko przebłyski jakiegoś tam stylu .... a obecnie ten styl nie istnieje. Uważam poprostu że pomysł na drużynę się Skorży skończył bo drużyna gra najgorzej od wielu lat a wyniki tej rundy są poniżej wszelkiej krytyki .