Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
Od: 07.2009
Offline
#
5411
14.03.2010, 19:54
Maciek powinien mieć chociaż honor i sam by się poddał do dymisji . Chociaż nie wiem czy to kwestia honoru czy bycia mężczyzną .
Zieniu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zieniu1906
Znajdź inne posty napisane przez Zieniu1906