Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5408
Stary 14.03.2010, 19:48
Cupial zapomnial szybciej niz myslisz, bo chyba po Engelu bylo bardzo blisko do ponownego zatrudnienia Kasperczaka w Wisle tylko Panowie nie dogadali sie w kwestiach finansowych.

To jest trener stworzony do ofensywnie usposobionych druzyn. Gdzie sa zawodnicy z potencjalem do gry z przodu. I ja uwazam, ze z takimi zawodnikami jak Kirm, Ba, Brozek, Malecki czy Boguski Heniu moglby naprawde cos zdzialac.