|
Cupial zapomnial szybciej niz myslisz, bo chyba po Engelu bylo bardzo blisko do ponownego zatrudnienia Kasperczaka w Wisle tylko Panowie nie dogadali sie w kwestiach finansowych.
To jest trener stworzony do ofensywnie usposobionych druzyn. Gdzie sa zawodnicy z potencjalem do gry z przodu. I ja uwazam, ze z takimi zawodnikami jak Kirm, Ba, Brozek, Malecki czy Boguski Heniu moglby naprawde cos zdzialac.
|