Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline
#
5324
14.03.2010, 18:59
Więcej prezentów od losu chyba już nie będzie..
Tym bardziej że Legia się posypie bez Urbana zupełnie.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
martiness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martiness
Znajdź inne posty napisane przez martiness