SpoXsteR napisał(a):

|
Byle tylko GKS wyluzował.. bo zaraz któryś obejrzy czerwień. znajdąc fart Amiki strzela w 94 minucie.. badzmy jednak dobrej mysli.
|
Nie żaden "fart Amiki" tylko jak się zapieprza do końca, do ostatniego gwizdka, a nie siada na tyłku po 20 minutach gry, to zazwyczaj to popłaca..