Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5298
Stary 14.03.2010, 18:26
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Byle tylko GKS wyluzował.. bo zaraz któryś obejrzy czerwień. znajdąc fart Amiki strzela w 94 minucie.. badzmy jednak dobrej mysli.
Nie żaden "fart Amiki" tylko jak się zapieprza do końca, do ostatniego gwizdka, a nie siada na tyłku po 20 minutach gry, to zazwyczaj to popłaca..
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując