Maciuś napisał(a):

|
Jedni kupuja Krivce a inni Łoby, Dudu, Bety, Juszczyki i inne Hristovy.
|
To się przerzuć. Nie wiem co z Tobą? Jesteś kibicem Wisły, czy Lecha? Bo ciągle tylko wszędzie jeździsz po naszych piłkarzach/trenerach itp.
Poza tym ta bramka to zwykly fuks i rykoszet... nie wiem co w niej cudownego.