Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5279
Stary 14.03.2010, 17:58
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Jedni kupuja Krivce a inni Łoby, Dudu, Bety, Juszczyki i inne Hristovy.
To się przerzuć. Nie wiem co z Tobą? Jesteś kibicem Wisły, czy Lecha? Bo ciągle tylko wszędzie jeździsz po naszych piłkarzach/trenerach itp.

Poza tym ta bramka to zwykly fuks i rykoszet... nie wiem co w niej cudownego.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując