SpoXsteR napisał(a):

"emocjonalne chorągiewki" tak to sie nazywa..
tak jak było wczoraj
Legia - Polonia .... gol dla Polonii
99 % fanów krzyczy żeby wpuścić Donga.. Urban paja... Donga!!
wchodzi Dong..
po meczu "niech spie... , A Urbana za jaja powiesić bo zrobił kulawą zmianę.. ch.. nie trener"
tak jest tutaj na forum w co 3 poscie.. w tym temacie, politycznym czy meczowym.. dlatego az skreca czlowieka jak sie niektorych czyta..
|
Rozumiem, ze jak przewalimy nastepne 5,6 meczy w tym derby, to i tak dla ciebie nic sie nie stanie. Niektorym tutaj zalezy na dobru NASZEJ Wisly i nie moga scierpiec takiej padaki i nieporadnosci trenera, ale widze ze i zakochani w nim po uszy kibice nie przyjmuja faktow tylko obracaja sie w jakims matrixie. Bez napinki.