Wyświetl pojedynczy post
airborne4009
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tam gdzie diabla niema bo sie boii;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5393
Stary 14.03.2010, 17:32
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
"emocjonalne chorągiewki" tak to sie nazywa..

tak jak było wczoraj

Legia - Polonia .... gol dla Polonii

99 % fanów krzyczy żeby wpuścić Donga.. Urban paja... Donga!!
wchodzi Dong..
po meczu "niech spie... , A Urbana za jaja powiesić bo zrobił kulawą zmianę.. ch.. nie trener"

tak jest tutaj na forum w co 3 poscie.. w tym temacie, politycznym czy meczowym.. dlatego az skreca czlowieka jak sie niektorych czyta..
Rozumiem, ze jak przewalimy nastepne 5,6 meczy w tym derby, to i tak dla ciebie nic sie nie stanie. Niektorym tutaj zalezy na dobru NASZEJ Wisly i nie moga scierpiec takiej padaki i nieporadnosci trenera, ale widze ze i zakochani w nim po uszy kibice nie przyjmuja faktow tylko obracaja sie w jakims matrixie. Bez napinki.
Semper Fidelis

,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''