airborne4009 napisał(a):

|
Wiesz... po meczu ze szparka ,tez mi to po glowie chodzilo,ale wolalem nic nie pisac pod wplywem emocji.
|
"emocjonalne chorągiewki" tak to sie nazywa..
tak jak było wczoraj
Legia - Polonia .... gol dla Polonii
99 % fanów krzyczy żeby wpuścić Donga.. Urban paja... Donga!!
wchodzi Dong..
po meczu "niech spie... , A Urbana za jaja powiesić bo zrobił kulawą zmianę.. ch.. nie trener"
tak jest tutaj na forum w co 3 poscie.. w tym temacie, politycznym czy meczowym.. dlatego az skreca czlowieka jak sie niektorych czyta..