Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5390
Stary 14.03.2010, 17:08
airborne4009 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz... po meczu ze szparka ,tez mi to po glowie chodzilo,ale wolalem nic nie pisac pod wplywem emocji.
"emocjonalne chorągiewki" tak to sie nazywa..

tak jak było wczoraj

Legia - Polonia .... gol dla Polonii

99 % fanów krzyczy żeby wpuścić Donga.. Urban paja... Donga!!
wchodzi Dong..
po meczu "niech spie... , A Urbana za jaja powiesić bo zrobił kulawą zmianę.. ch.. nie trener"

tak jest tutaj na forum w co 3 poscie.. w tym temacie, politycznym czy meczowym.. dlatego az skreca czlowieka jak sie niektorych czyta..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 14.03.2010 o godz. 17:16.