Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5238
Stary 14.03.2010, 15:29
Wiadomo, że Białas to nie jest marzenie kibica Legii, ale 100 razy wolę jego niż Urbana. Stefan przynajmniej będzie się identyfikował z tym klubem, nie tak jak głupi jaś.
Odpowiedz cytując