felipe napisał(a):

Z dwojga złego to wolę by dzisiaj trzy punkty zgarnął Lech.
Bełchatów lepiej trzymać na dystans jeżeli myślimy o pucharach... Po co nam nowy rywal.
|
Oj mam nadzieję, że w maju będziemy ci wypominać tę wypowiedź jako niepoważną

. Spokojnie, zawsze udawało nam się wychodzić z kryzysu, to i teraz też się uda. Mierzmy w MP, moim zdaniem w o wiele gorszej sytuacji jest Legia (obojętnie czy o zgrozo z Urbanem czy o zgrozo Białasem).