Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5215
Stary 14.03.2010, 12:29
felipe napisał(a):Wyświetl post
Z dwojga złego to wolę by dzisiaj trzy punkty zgarnął Lech.

Bełchatów lepiej trzymać na dystans jeżeli myślimy o pucharach... Po co nam nowy rywal.
Oj mam nadzieję, że w maju będziemy ci wypominać tę wypowiedź jako niepoważną . Spokojnie, zawsze udawało nam się wychodzić z kryzysu, to i teraz też się uda. Mierzmy w MP, moim zdaniem w o wiele gorszej sytuacji jest Legia (obojętnie czy o zgrozo z Urbanem czy o zgrozo Białasem).
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując