Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 14.03.2010, 11:55
rafil napisał(a):Wyświetl post
To że Guła się nie sprawdza to nie jego wina. To wina tych idiotów, którzy odpowiadają za jego leczenie. Gdyby mógł grać, na pewno pomógłby Wiśle.
Koleżko sympatyczny, to, że Garguła nie gra to nie wina lekarzy i rehabilitantów, tylko kogoś znacznie znacznie wyżej

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując