rafil napisał(a):

|
To że Guła się nie sprawdza to nie jego wina. To wina tych idiotów, którzy odpowiadają za jego leczenie. Gdyby mógł grać, na pewno pomógłby Wiśle.
|
Koleżko sympatyczny, to, że Garguła nie gra to nie wina lekarzy i rehabilitantów, tylko kogoś znacznie znacznie wyżej