Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5203
Stary 14.03.2010, 10:41
Jak tak czytam to forum, to dochodzę do wniosku, że słaby poziom naszej ligi stanie się prędzej czy później remedium na kibicowskie niesnaski

Od razu mniej kłótni krakowsko-poznańsko-warszawskich się pojawia. Co najwyżej w kpiarskim klimacie o to, kto słabiej gra. Jeszcze trochę gorzej się w tej lidze zrobi, to za parę lat kibice się będą zbierać razem by naśmiewać się ze swoich piłkarzy i wszyscy się będą lubić

Tylko że tak na prawdę to szkoda, że to wszystko sięga już takiego dna, że nawet nie wypada się upierać, że to my jesteśmy lepsi. Po prostu jakiekolwiek słowo powiązane z "dobry" do polskiej ligi nie pasuje.
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując