Kris54 napisał(a):

Błagam niech tylko Lech jutro przegra w Bełchatowie będę się z naszych "potentatów" śmiał przez tydzień cały
Legia i Wisła grają taką żenadę , jakiej dawno nie widziałem .. przyszły czasy, kiedy licytujemy się kto jest SŁABSZY ...
|
Tu nie ma kto jest slabszy ,bo obydwa zespoly graja anty futbol...
Nie bez przyczyny mecz Wisla-Legia w Sosnowcu byl chyba najgorszym meczem tych zespolow od lat..
,czekam co jutro Kuchenki zrobią maja szanse nas doskoczyc ,ale licze ze Belchatow cos powalczy.