Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5194
Stary 13.03.2010, 23:57
Kris54 napisał(a):Wyświetl post
Błagam niech tylko Lech jutro przegra w Bełchatowie będę się z naszych "potentatów" śmiał przez tydzień cały

Legia i Wisła grają taką żenadę , jakiej dawno nie widziałem .. przyszły czasy, kiedy licytujemy się kto jest SŁABSZY ...


Tu nie ma kto jest slabszy ,bo obydwa zespoly graja anty futbol...

Nie bez przyczyny mecz Wisla-Legia w Sosnowcu byl chyba najgorszym meczem tych zespolow od lat..

,czekam co jutro Kuchenki zrobią maja szanse nas doskoczyc ,ale licze ze Belchatow cos powalczy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując