Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5190
Stary 13.03.2010, 23:31
Pierwszy raz na poważnie boje sie o Jasia Urbana. Mam nadzieje że Waltera nie poniosą emocje i da jeszcze szanse dla Urbana, by ten mogł dokończyć budowanie nowej Legii.
Odpowiedz cytując