Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5187
Stary 13.03.2010, 22:52



to jest cały głupi Jaś, dziekujmy ze u nas Jasiu nie zawital, choc byla taka szansa ;D
on się zawsze cieszy.
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 13.03.2010 o godz. 22:59.

Odpowiedz cytując