Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: VII
Offline
#
5176
13.03.2010, 21:06
Wydaję mi się, że jutro Amica tego meczu nie wygra
Bełchatów pokaże,że ma ambicje na puchary i będą się starać udowodnić, że nie przypadkiem wygrali z nami.
Musiek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Musiek1906
Znajdź inne posty napisane przez Musiek1906