Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: VII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5176
Stary 13.03.2010, 21:06
Wydaję mi się, że jutro Amica tego meczu nie wygra Bełchatów pokaże,że ma ambicje na puchary i będą się starać udowodnić, że nie przypadkiem wygrali z nami.
Odpowiedz cytując