Temat
:
[20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
21
13.03.2010, 20:50
Terziotti im dołożył ostro chyba. Dać im wolne i wysłać na pączki. Wyglądają jak rep polski na wielkiej imprezie po obozach przygotowawczych. Bezradni, wolni...i te pierwsze 15 minut dobre jakbyśmy wrócili do spotkań rep Polski w Korei.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik