Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5174
Stary 13.03.2010, 20:50
Jeszcze jutro Bełchatów ogrywa Amike i mamy dalej lidera z 5 meczami w pałę i dwoma remisami ha ha ha - a to dopiero początek rundy rewanżowej. Hurra ! :|
Odpowiedz cytując