|
Tak na chłodno, uważam że miałem rację porównując start naszego teamu z startem Bełchatowa z poprzedniej rundy. My wyglądamy naprawdę słabo fizycznie! Nie koniecznie wszyscy kopacze, ale większość. Nie chodzi o wytrzymałość ale o start do piłki. Gramy tak jakby to był nasz I obóz przygotowawczy. Problemem jest jak szybko wróci "świerzość" i szybkość, bo w jednakowym tempie potrafimy biegać 90 minut. Najgorzej wyglądają wszyscy kopacze z przodu. Bez siły i bez startu do piłki. Bełchatów się otrząsnął i miał serię wielu meczy bez porażki. Pytanie czy my się szybko otrząśniemy? Pomijam już rozważania z tym czy innym trenerem.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|