Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5171
Stary 13.03.2010, 20:34
Kris54 napisał(a):Wyświetl post
Gdybyśmy nie mieli ŻAŁOSNEJ drużyny to mielibyśmy przewagę 11 punktów nad Legią w tej chwili (bo z arką i Jagą naszym obowiązkiem było wygrac)... Polonia Legia 1:0 .
Legioniści mogą powiedzieć tak samo
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując