Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5160
Stary 13.03.2010, 20:14
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Legia to jednak jest lojalna i nie ma zamiaru robić krzywdy Wiśle. Urban i Skorża może stworzą gdzieś duet trenerski, w jakiejś A-klasie. Z całym szacunkiem ale jak Bytom, Wodzisław czy Gdynia wygrywa z Legią czy Wisłą to wstyd.

Jak narazie to wygląda na to że Wisła jak i Legia grają pod Amice niestety..

jednak mam nadzieje ze jutro Ulatowski i spółka przebija pewien balonik
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując