Wojtek_Lok napisał(a):

Legia to jednak jest lojalna i nie ma zamiaru robić krzywdy Wiśle. Urban i Skorża może stworzą gdzieś duet trenerski, w jakiejś A-klasie. Z całym szacunkiem ale jak Bytom, Wodzisław czy Gdynia wygrywa z Legią czy Wisłą to wstyd.
|
Jak narazie to wygląda na to że Wisła jak i Legia grają pod Amice niestety..
jednak mam nadzieje ze jutro Ulatowski i spółka przebija pewien balonik
