Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5158
Stary 13.03.2010, 20:13
wpadka Legii nie martwi mnie ani ani (bo niby czym tu się martwić?), ale cieszyć się też nie ma z czego:
co ta nasza kopana warta jeśli zespoły z czuba tabeli taką padakę grają?

a jutro kibicujemy Bełchatowowi , fajne chłopaki, choć nam dokopali


Odpowiedz cytując