Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc.
Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków
Offline
#
518
13.03.2010, 19:46
co kilka sekund inny wynik
na szczęście dobrze się skończyło
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Wiselka1906PBZ
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiselka1906PBZ