Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5312
Stary 13.03.2010, 19:02
Skorża nie jest złym trenerem.W końcu dwa MP z Wisła po okresie spadku formy nie wzieły się z sufitu.Po wpadce z Levadią drużyna się podniosła i lidze wygrywała mecz za meczem.Sęk w tym że po ostatnich niepowodzeniach wydaje się że wiślacy się wypalili i podświadomie czekają na zmiane szkoleniowca co przekłada się na obraz gry a niestety coach nie umie temu zaradzić.W takich okolicznościach zmiana trenera wydaje się nieunikniona.Lepiej teraz to zrobić,co może skutkować nie zdobyciem mistrzostwa ale raczej utrzymanie się w czubie tabeli i awans do Ligi Europejskiej niż męczyć się ze Skorżą czekając na cud a na koniec rundy zobaczyć Wisły w środku tabeli bez jakiejkolwiek nadzieji na start w europejskich pucharach.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.