BiałaGwiazda napisał(a):

Roberto Donadoni
Nevio Scala
Walter Zenga
|
Zejdź na ziemię.
Pewnie że mecz z Barcą miarodajny nie jest, ale z Beitarem czy Tottenhamem już tak i nie wyglądało to źle a skład był podobny.
Psuć się zaczęło po pucharach ale jakoś ta gra jeszcze wyglądała.
Teraz to nawet nie można powiedzieć że jest problem ze skutecznością czy wykończeniem, bo nie ma w ogóle czego wykańczać ani pudłować.
Skorży trzeba chyba podziękować już w poniedziałek bo generalnie możemy sobie tak czekać na jakąś odmianę do lata, tyle że niech ktoś napisze mi chociażby jedno realne nazwisko jego następcy ,który mógłby tą drużynę przejąć od poniedziałku - oczywiście chodzi mi tu o trenera który dawał by jakąś szanse na poprawę naszej gry a nie Bobo K czy inny Jurek E.