Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5300
Stary 13.03.2010, 16:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Celowo czekałem z analizą wczorajszego meczu, żeby nie pisać pow wpływem emocji.

Wczoraj zobaczyłem najsłabszą Wisłę w erze Cupiała. Wisłę grającą bez absolutnie żadnego pomysłu. Wisłę, która solidnemu średniakowi polskiej ligi praktycznie nie zagroziła.


.
Ot co ... nic dodać nic ująć ... Układ się wypalił i niech mi Skorżo fani nie mówią że z tym trenerem jest jakaś nadzieja . Mogę być hipokrytą ... ale w zeszłym roku o tej porze była nadzieja teraz nie ma żadnej nadziejii w tym układzie trener - piłkarze . Bo coś się skończyło i w zeszłym roku pisałem że zastanwiam się ile trener moze wycisnąć z Piłkarzy. Tak teraz mówię że on już nic nie wyciśnie bo się pogubił . Mówi że praca była ok na zgrupowaniu a drużytna wygląda jak dzieci w mglę . To nie jest już przypadek..

.[/QUOTE]
Borinho