Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5137
Stary 13.03.2010, 16:27
Pejsy 3-0 z Koroną

Historia sie odwrocila ,teraz pejsy gola frajerow 3-0 ,a my przegrywamy u siebie ze slaba Arka , oby tak nie bylo dlugo
Ostatnio edytowane przez AS82 : 13.03.2010 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując