|
Nie ma sie co załamywac gra tylko trzeba na trybunach prezentowac zajebiscie swoja osobe. Piłka jak to piłka, jest to sport i raz sie zdarzy ze wygra sie latwo 5 meczow pod rzad a innym razem nawet bramki nie mozna stzelic przez te 5 meczow - taki ma sie kryzys formy.
Ja mam pytanie odnosnie meczu w Gdańsku. Czy jest opcja zeby spod zegara przejsc na sektor na ktorym beda Wislacy?
|