Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6457
Stary 13.03.2010, 16:22
Donki napisał(a):Wyświetl post
Panowie a co powiecie na
Cracovia-Korona 1 DNB , po kursie 1.60 za grubszą kasę
NO i ładnie siadło

PS: no dla cebie Dudi niestety
Ostatnio edytowane przez Donki : 13.03.2010 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując