Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5296
Stary 13.03.2010, 16:20
WILDLIFE napisał(a):Wyświetl post
Kolejna sprawa: Nie mamy stadionu, brakuje dopingu naszych kibiców, odbija się to na psychice piłkarzy, którzy nie grają na Reymonta u siebie. Popatrzcie jak Wisła grała na Reymonta, a jak gra teraz w Hutniku. Bez dopingu, bez wsparcia drużyna traci wiarę w siebie.(...)
taki off-top:
nie dość, ze nie mamy wlasnego stadionu to kibice Wisły powodują jeszcze swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem decyzje o tym, że nie będa wpuszczani na stadion. Wtedy kiedy ich doping jest naprawdę potrzebny. Prawda, że to też głupie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....