WILDLIFE napisał(a):

|
Kolejna sprawa: Nie mamy stadionu, brakuje dopingu naszych kibiców, odbija się to na psychice piłkarzy, którzy nie grają na Reymonta u siebie. Popatrzcie jak Wisła grała na Reymonta, a jak gra teraz w Hutniku. Bez dopingu, bez wsparcia drużyna traci wiarę w siebie.(...)
|
taki off-top:
nie dość, ze nie mamy wlasnego stadionu to kibice Wisły powodują jeszcze swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem decyzje o tym, że nie będa wpuszczani na stadion. Wtedy kiedy ich doping jest naprawdę potrzebny. Prawda, że to też głupie?
