Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2010, 15:57
Reprezentuje jagę napisał(a):Wyświetl post
Czekamy na was w finale
ale o co chodzi? czy Jagiellonia gra juz w finale? Widze, ze jeden remis z mistrzem Polski rozochocil kolege.